Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję


+48 22 851 01 66
info@vedaramedical.com

Bezpieczeństwo i zaufanie

Innowacyjne produkty dla profesjonalistów

Produkty

                 Zabiegi Vedara Medical opierają się na stosowaniu kwasów AHA i BHA, jednak w zupełnie prekursorskim ujęciu. Tradycyjnie peelingi kwasowe powodują efekty złuszczenia skóry, który często wymaga dłuższego okresu rekonwalescencji.

Dzięki nowatorskiemu podejściu do terapii anti ageing oraz skór problematycznych firma Vedara Medical opracowała zupełnie nowe wykorzystanie substancji kwasowych.

Głównym celem zabiegów jest głęboka penetracja i stymulacja skóry w oparciu o działanie kwasów, co pozwala na uniknięcie etapu jej złuszczania i uwrażliwienia. Procedury stosowania preparatów do pielęgnacji profesjonalnej pozwalają na skomponowanie unikalnej mieszanki zabiegowej dobranej indywidualnie dla każdej cery.

Co nas wyróżnia?

 • Zabiegi komponowane indywidualnie dla każdego typu skóry
 • Szybkie i spektakularne efekty
 • Brak okresu rekonwalescencji (odnowa komórkowa odbywa się bez widocznego efektu złuszczania naskórka)
 • Bezpieczeństwo i brak powikłań

Szybkie i skuteczne efekty:

 • Przywrócenie owalu twarzy, wyraźny lifting
 • Wyrównanie kolorytu, redukcja przebarwień
 • Napięcie skóry, spłycenie zmarszczek
 • Zmniejszenie łojotoku, zniwelowanie zmian trądzikowych, redukcja blizn potrądzikowych
 • Nawilżenie, poprawa jędrności i sprężystość skóry

 

Przebieg zabiegu:

 1. Ustalenie oczekiwań i efektów terapii
 2. Dokładny demakijaż i diagnostyka skóry
 3. Profesjonalista wykonuje mieszankę kwasową indywidualnie dobraną do potrzeb skóry. Po nałożeniu preparatu może wystąpić lekkie pieczenie, mrowienie, szczypaniu lub uczucie ciepła.
 4. Po zmyciu mieszanki nakładana jest maska wyciszająca, a następnie odpowiednio dobrane serum.
 5. Każdy zabieg, niezależnie od typu skóry, kończy się aplikacją kremu z filtrem przeciwsłonecznym marki Vedara Medical. Unikatowe receptury kremów z faktorem SPF zapewniają kilkugodzinną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, a dodatkowo pełnią funkcję pielęgnacyjną i łagodzącą, chroniąc przed powstawaniem przebarwień, efektami fotostarzenia i tworzeniem zmian trądzikowych.

Bezpieczeństwo:

Terapie i zabiegi z użyciem produktów marki Vedara Medical przeprowadzane są tylko przez osoby, które odbyły szkolenie i otrzymały certyfikat.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?
                Cera po zabiegach z wykorzystaniem produktów Vedara Medical nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Stosowanie kremów z filtrami przeciwsłonecznymi jest niezbędnym elementem kuracji. Dzięki stosowaniu odpowiednich koncentratów pod krem efekty osiągnięte w gabinecie można znacznie przedłużyć lub wzmocnić.

1 2
1 2