Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję


+48 22 851 01 66
info@vedaramedical.com

Bezpieczeństwo i zaufanie

Innowacyjne produkty dla profesjonalistów

VEDARA Medical - bezpieczeństwo i zaufanie

Nowy kanon w kosmetologii estetycznej

Vedara Medical to polska firma specjalizująca się w produktach do użytku profesjonalnego. Tworzy wysokiej jakości preparaty gwarantujące skuteczne, efektywne, bezpieczne działanie oraz niskie koszty zużycia materiałów. Receptury zawierają pionierskie i innowacyjne technologie dające szerokie możliwości terapeutyczne. Przykładem może być zastosowanie VC-IP – nowoczesnej formy witaminy C o szerokim spektrum działania. Receptura każdego produktu jest starannie przemyślana, tak aby zaspokoić potrzeby specjalistów w zakresie kosmetologii, dermatologii oraz dać odpowiedź na potrzeby pielęgnacyjne różnych rodzajów skór.

Vedara Medical to marka gwarantująca skuteczność, bezpieczeństwo, wysoką jakość, nowoczesne podejście do terapii. Formuła każdego produktu jest opracowana przez naszego technologa przy wsparciu specjalistów z innych dziedzin wiedzy: medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii. Chcielibyśmy, aby obdarzyli nas Państwo zaufaniem a my ze swej strony gwarantujemy doradztwo, szkolenia oraz obsługę ze strony personelu technicznego i handlowego na najwyższym poziomie.

Dyrektor Generalny, Diana Kosareva

Dyrektor Generalny,
Diana Kosareva

Diana Kosareva, Dyrektor Generalny

Lek. med. Anna Paczek-Skupień

Lek. med. Anna Paczek-Skupień

Wiedzę medyczną zdobyła na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zainteresowania zawodowe skupiają się głównie na kosmetologii lekarskiej, medycynie estetycznej oraz medycynie przeciwstarzeniowej. W swoim gabinecie przeprowadza zabiegi z użyciem mezoterapii igłowej i peelingów medycznych.

Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczy w wielu kursach i konferencjach naukowych dotyczących kosmetologii, medycyny prewencyjnej, medycyny estetycznej i anti-aging. 

 

Mgr inż. Jolanta Zając

Mgr inż. Jolanta Zając

Absolwentka Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej a także podyplomowych studiów menedżerskich w SGH. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy badawczo-rozwojowej w zakresie technologii i produkcji kosmetyków.

Od 18 lat tworzy receptury dla czołowych firm kosmetycznych w Polsce. Specjalizuje się w opracowywaniu produktów pielęgnacyjnych do użytku profesjonalnego, selektywnych jak również dla odbiorcy masowego.

 

Nowoczesne laboratorium VEDARA Medical

Nowoczesne laboratorium tworzy preparaty nowej generacji VEDARA Medical

Posiadamy najnowszy sprzęt, umożliwiający stosowanie najnowocześniejszych technologii do opracowania i wytwarzania preparatów kosmeceutycznych.

Naszym głównym nauczycielem jest natura. Daje nam przykłady doskonałości. Jest źródłem inspiracji i miłości do życia.

Wszystkie kosmetyki, opracowane w laboratoriach przeszły fundamentalne badania naukowe, które potwierdziły ich najwyższą jakość i skuteczność.

Produkty VEDARA Medical są certyfikowane zgodnie ze standardami światowymi.