Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję


+48 22 851 01 66
info@vedaramedical.com

Bezpieczeństwo i zaufanie

Innowacyjne produkty dla profesjonalistów

Roztwór kwasu mlekowego Ls1-pH 1,9, stężenie 45%, 30ml (M004)

Indeks/kod produktu: M004

Dostęp do cen hurtowych po zalogowaniu dla profesjonalistów

Opis produktu

 

Ls1 Roztwór Kwasu Mlekowego 45%, pH 1.9

 

 

Kwas mlekowy

 

 

 

 

 

Dermatologiczny peeling Vedara Medical jest wyjątkowym produktem o najwyższej farmaceutycznej czystości, dzięki czemu nie ma ryzyka uczulenia naskórka i jest całkowicie bezpieczny. Kwas mlekowy jest składnikiem otrzymywanym naturalnie w procesie fermentacji mleka. Posiada właściwości złuszczające. Nawilża, utrzymuje fizjologiczne pH skóry i przyciąga cząsteczki wody już obecne w skórze, w kierunku powierzchni. Poprawia owal twarzy, wygładza drobne zmarszczki.

Doskonały jako zabieg antystarzeniowy, stosowany w takich problemach jak: fotostarzenie, polecany również dla skór z nierównomiernym kolorytem. Działa silnie antyoksydacyjnie i niesamowicie rozświetla skórę. Kwas mlekowy wykazuje aktywność typową dla AHA. Jest jednym ze składników wchodzących w skład NMF – naturalnych składników nawilżających naskórek.

Główne zalety peelingu to wyrównanie kolorytu skóry i pobudzenie jej do regeneracji. Daje efekty wybielające. To produkt idealny dla skóry odwodnionej, wiotkiej matowej z pierwszymi oznakami starzenia się skóry i świeżymi przebarwieniami. Zabieg idealny dla osób posiadających poszarzałą skórę, ponieważ już po 1 zabiegu widać oszałamiający efekt rozświetlenia naskórka.

Działanie:

  • dogłębnie nawilża,
  • daje efekt rozświetlenia skóry,
  • poprawia jędrność i elastyczność,
  • wpływa na produkcję kolagenu.

Sposób użycia: dodać do wybranej bazy odpowiednią ilość kropli kwasu, tworząc spersonalizowaną mieszankę. Nanieść pędzelkiem przygotowaną mieszankę na osuszoną skórę twarzy, szyi, dekoltu, omijając okolice oczu. Pozostawić pre- parat na 2-10 minut, w zależności od wrażliwości skóry i reakcji na mieszankę a następnie zmyć zwilżoną w wodzie chusteczką kosmetyczną.

 

Moc kwasu jest mierzona zdolnością dysocjacji danego kwasu w roztworze. Oznacza się ją jako pKa np. dla kwasu glikolowego jest to 3,83. Jeśli pH kwasu i jego pKa są równe, oznacza to że 50% kwasu pozostaje w postaci wolnej. Jeśli pH jest niższe od pKa znacznie wzrasta biodostępność kwasu w preparacie. Zatem czym niższe pH kwasu, tym kwas ma większą moc, przez co wzrasta jego działanie złuszczające, ale też drażniące.

 
Ingredients:

Aqua, Lactic Acid, Sodium Hydroxide

 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: