Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję


+48 22 851 01 66
info@vedaramedical.com

Bezpieczeństwo i zaufanie

Innowacyjne produkty dla profesjonalistów

Roztwór kwasu fitowego 50%, poj. 50ml (M803)

Indeks/kod produktu: M803

Dostęp do cen hurtowych po zalogowaniu dla profesjonalistów

Opis produktu

Roztwór kwasu fitowego 50%

Kwas fitowy to naturalny składnik o silnym działaniu rozjaśniającym przebarwienia, obkurczającym rozszerzone naczynka, wykazuje także silną aktywność antyoksydacyjną i przeciwstarzeniową. Kwas fitowy to organiczny związek chemiczny o komfortowym, łagodnym działaniu. Idealny dla skóry wrażliwej, naczyniowej, suchej z przebarwieniami. Nie uwrażliwia na słońce, dlatego jest bezpieczny do stosowania latem. W naturze występuje w roślinach strączkowych, wielu nasionach i otrębach zbóż.

 Sposób użycia:

1. Odpowiednią ilość preparatu nanieść pędzelkiem na osuszoną skórę twarzy, szyi, dekoltu (omijając okolice oczu). Pozostawić preparat na czas dostosowany do stanu skóry pacjenta oraz jej wrażliwości. Osuszyć chusteczką kosmetyczną. Stosować krem z filtrami, np. Rozświetlający krem SPF 30 z tinosorbem lub Krem ochronny Make Up SPF34.

 

2. W połączeniu z Bazą AHA 8-16% do bazy dodać odpowiednią ilość preparatu (15-20 kropel), nanieść pędzelkiem na osuszoną skórę twarzy, szyi, dekoltu (omijając okolice oczu). Pozostawić preparat na czas dostosowany do stanu skóry pacjenta oraz jej wrażliwości. Działanie kwasu można zatrzymać Neutralizatorem, następnie pozostałość preparatów usunąć wodą. Osuszyć chusteczką kosmetyczną. Stosować krem z filtrami, np. Rozświetlający krem SPF 30 z tinosorbem lub Krem ochronny Make Up SPF34.

 

Ingredients:

Phytic Acid, Aqua.

 

Parametry techniczne

ParametrWartość
Pojemność50 ml

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: